Lazer Epilasyon


Epicare LPX Alexandrite

ERKEKLERE ÖZEL, ERKEK DOKTOR VE HEMŞİRE GÖZETİMİDE, ÖZEL BÖLÜMDE!

Lazer Epilasyon kıllardan kalıcı olarak kurtulmak için erkeklerde de en ideal yöntemdir. E.L.M. Polikliniğimizde erkek müşterilerimizden güvenli, kalıcı, acısız bir çözüm olarak Lazer epilasyon hakkında sıkça sorular almaktayız. Ağda, traşlama, tüy dökücü kremlerin aksine lazer epilasyon vücuttaki kıllardan en kalıcı ve sağlıklı şekilde kurtulmanın tek yoludur. Günümüzde çoğu erkek vücudundaki fazla tüylenmeden rahatsızdırlar. Bunun yanında çoğu erkek model, aktör, sporcu, yüzücü ve atlet gibi profesyonel kariyerini sürdürdüğünden epilasyona ihtiyaç duyarlar. Lazer Epilasyon sizi sürekli olarak traş ve ağda gibi basit ve zahmetli yöntemlerden kurtaracak , aynı zamanda tahrişi ve folikülit (kıl kökü iltihaplanması) oluşumunu da ortadan kaldırmaktadır.

Cryo 6 Zimmer Cooling System
Cynosure Alexandrite

Her Lazer Epilasyon tedavisi her insan gibi eşsizdir. Bireysel tedaviler cilt tipi ve tüy rengine göre değişir. Cilt renginiz ne kadar açık, tüy renginiz ne kadar koyuysa o kadar hızlı ve iyi sonuç alırsınız. Tam tersi olan durumlarda da kullandığımız lazer cihaz çeşitliliği sayesinde farklı lazer kombinasyonlarıyla çözüm üreterek seans sayısını minimize ederek en kalıcı sonucu almaktayız. Lazer kılları kalıcı olarak henüz büyüme (anajen) aşamasındayken yok eder. Bu aşama süresince tüyler protein, keratin, ve melanin açısından en yoğun halde olduklarından lazere de en duyarlı safhadadırlar. Polikliniğimizde kullandığımız lazerler tüm dünyada en etkin biçimde kullanılan her cilt ve tüy tipi için ayrılan en güçlü ve en etkili cihazlardır. Aynı zamanda tüm lazer cihazlarımız Amerikan sağlık örgütü onaylı (FDA) olup sağlık açısından hiçbir yan etkisi ve zararı olmadığı tıbbi olarak kanıtlanmıştır. E.L.M Poliklinik olarak dünya ile birlikte tüm yeni teknoloji ve normları takip etmekle birlikte siz hastalarımıza kliniğimizde en sağlıklı ve kaliteli hizmeti vermenin çabası içerisindeyiz.

Cilt Bakımları


Cildinizin özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere size özel kişiselleştirilmiş bakımlar sunan bu bakım şekli, cildinizi canlandıracak, derinden temizleyecek ve tazeleyecektir. Bakıma temizleme, buhar, gözenek temizleme ve iyileştirici maske dahildir. 1,5 saat süren, klınik ortamda dermokozmetik ürünler kullanılarak bir bakım uygulanmaktadır. Her cilt tipi için ayrı ayrı yapılır.

PLATELET RICH PLASMA ve BOTULINUM TOKSİNİ DOLGU

BOTULINUM TOKSİNİ, PLATELET RICH PLASMA ve Dolgu gibi yüz estetiği uygulamaları görünüşüne önem veren erkekler arasında gittikçe popüler oluyor. Ülkemizde de BOTULINUM TOKSİNİ ve dolgu uygulatan erkeklerin sayısı artıyor. Bu uygulamalar özellikle yoğun stres içeren meslekler ile uğraşan erkekler arasında daha popüler. Erkeklerin bu uygulamaları tercih etmesinin başlıca sebebi; alındaki çizgi ve kırışıklıklar. Erkekleri daha yaşlı, stresli, düşünceli, mutsuz hissettiren bu sorunlar, uygulamalara daha fazla ilgi çektiriyor. PLATELET RICH PLASMA, BOTULINUM TOKSİNİ enjeksiyonu veya dolgu uygulamaları, bu durumun yok olmasına yardımcı oluyor; kişinin daha sağlıklı hissetmesine ve ruhen dinlenmiş, stressiz ve güvenli hissetmesini sağlıyor.

Cilt Bakım Kürleri

Yüzünüz ruh halinizi,kişiliğinizi ve karakterinizi yansıtan en önemli yapıdır. Cilt bakımı ise; cildinizin yaşlanmasını yavaşlatmak,kırışıklık ve sarkmaların oluşmasını önlemek,nemini en üst seviyede tutmak yağını dengelemek zayıfamış elementleri tekrar güçlendirmek için gereklidir

Plasenta Kürü
Anti Oksidanlı C Vitaminli Kür
Gözenek Sıkılaştırıcı Kür
Retinol A Vitaminli Kür
Hassas Cilt Özel Kür
Cilt Aydınlatıcı Kür
Akneli Cilt Özel Kür

Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri

Teknolojinin de yardımıyla bölgesel zayıflama işlemlerinde büyük aşamalar kaydediliyor. Son yılların en gözde incelme operasyonları özellikle ultrasonik ve radyofrekans teknikleri çok önemli ve en sık kullandığımız teknikler. Bölgesel incelme teknikleri ile yağ hücrelerinin kırılarak ve küçültülerek yağın katı halden sıvı hale geçirilmesi amaçlanmaktadır. İhtiyaç olan bölgede yapılan bölgesel zayıflama uygulaması neticesinde sıvılaşan yağlar vücut dolaşım sistemine katılır ve vücut tarafından doğal yollarla atılabilir hale gelir.

Bölgesel İncelme | Eximia Kavitasyon

Kavitasyon tekniği denilen bu etki; yağı sıvılaştırıp hücrelerin duvarlarını tahrip ederek yağların yapısını bozar. Bu dokudaki yağ hücreleri ve açığa çıkan yağ asitleri parçalanarak, lenf yolları vasıtası ile buralardan uzaklaştırılmaya çalışılır. Kişinin durumuna göre 8-12 seansta tamamlanır.

Lenf Drenaj Sağlıklı Zayıflama

Lenf Drenaj sistemi vücudumuzda biriken ödemlerin atılmasını sağlayan hücre ve dokulara besin taşıyan kısacası vücudumuzu yenileyen beyaz kan dolaşımına denir.

Lenf Dolaşım Sistemi Neden Hızlanmalı ki?

Suyu her gün değiştirilen bir havuzda mı yüzmek istersiniz yoksa haftada bir değiştirilen havuzda mı ? Elbette ki suyu hergün değiştirilen bir havuzda yüzmek isteriz. Vücudun lenf sistemini de buna benzetirsek fazla hata yapmış olmayız. Vücudun lenf sistemi ne kadar hızlı olursa vücutta biriken zararlılara o kadar az maruz kalmış oluruz.

Lenf Drenaj Hangi Tedavilerde Kullanılır?

- Hastalık sonrası vücutta oluşan ödemlerde
- Selülitleri gidermede
- Zayıflama tedavilerinde
- Vücutta biriken toksinlerin atılmasında, tedavi edici ve destekleyici olarak yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Velasmooth

Sağlıklı Zayıflama

Teknolojinin gelişimiyle birlikte cerrahi müdahele olmaksızın selülitlerden kurtulmak ve belirli bölgelerde biriken yağlanmayı gidermek amacıyla çeşitli cihazlar geliştirilmiştir. Vela Smooth ameliyat olmadan selülit görüntüsünün azaltılması ve bölgesel yağların giderilmesi konusunda en gelişmiş ve estetik dünyasında bu hedefe ulaşmayı başardığını klinik ortamda kanıtlamış bir cihazdır.

Ozon Sauna

Ozon, virus bakteri ve mantarları öldürdüğünden bunların sebep olduğu deri enfeksiyonlarını tedavi eder. Ter kokularını önler. Daha temiz, daha yumuşak yenilenmiş bir cilt sağlar. Batıda özellikle Almanya’da işadamları ve sporcular yoğun şekilde ozon tedavisi alırlar. Sınava hazırlanan öğrencilerde kullanılan ozon konsantrasyonun belleği arttırdığı ve hafızayı güçlendirdiği gözlenmiştir