Özel E.L.M Polikliniği farklılığı olarak tüm hastalarının kendisini iyi ve özel hissetmesini sağlar. Tüm uygulamalar öncesinde bilgilendirmeye verdiğimiz önem kadar sonrasında da kişinin takibi ve memnuniyetide bizler için çok önemlidir. Düzenli aralıklarla yaptığımız "Hasta Memnuniyet Ölçümleri" Bilgi-İşlem ortamlarına aktarılmakta, yüksek kalitede sağlık ve estetik hizmeti verme anlayışımız uygulama sonuçlarınızla takip edilmektedir.
Estetik uygulamaların özgüveni arttırdığı, toplum içinde daha iyi görünmesini ve dolayısıyla daha iyi hissetmesinin hem iş hem sosyal hayatında daha başarılı olmasında neden olduğu kişiler üzerinde yapılan birçok anket ve araştırma sonuçlarında ortaya çıkmaktadır.

E.L.M POLİKLİNİK
İLE TANIŞMANIZ İÇİN ÇOK AZ KALDI!

Güzelliğin fark yarattığı ve rekabetin yoğun olduğu bu çağda kişinin kendisini mutlu etmesi için yapılacak tüm estetik uygulamalarda teknolojinin önemli biryeri olduğuna inanmaktayız. Özel E.L.M. Polikliniği olarak teknolojinin alt yapısını geliştirirken dünya ile eş zamanlı olarak teknoloji transferi yapmaktayız.
Özel E.L.M. Polikliniği öncelikli olarak herkesin dinlenmesi gerektiğine inanır. Bu nedenle kliniğe müracaat edenlerle ayrıntılı olarak görüşülür, beklentileri çok yönlü olarak sorgulanır. En kusursuz en ideal sonucun elde edilmesi için ortak kararlar alınır.
Bu kapıdan içeri girdiğinizde farklı bir anlayışla ve farklı bir klinikle karşılacaksınız. Detaylarda bilimsel misyonu görecek, teknolojik donanımda ayrıcalığı, dekorasyonda konforu, ilgide insan sıcaklığını yaşayacaksınız.

DEĞİŞİME HAZIR
OLUN

GÜZELLİĞİNİZE GÜZELLİK KATALIM

Bilgi ve teknolojide uluslararası standartları ve mesleki prensipleri benimseyen özel ELM polikliniği; yenilikçi uygulamalarıyla referans bir klinik olma özelliğini kazanmıştır. Alanındaki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve yatırımlarını bu yönde yapan ELM , aynı zamanda personelinin gelişimini de bu paralelde sürdürmektedir. Bölgede ciddi bir marka oluşturmanın onurunu taşıyan özel kliniğimiz, geniş bir hasta kitlesine sahiptir. Bu sebeple çok sayıda uygulamanın verdiği engin bir deneyime kavuşmuştur. Toplam kalite anlayışı doğrultusunda, hastaların beklenti ve memnuniyetlerini en üst düzeyde tutmak ve yüksek kalitede sağlık ve estetik hizmeti vermek amacıyla "Hasta Memnuniyeti Ölçümleri" sürekli olarak yapılmakta ve Bilgi-İşlem ortamına aktarılmaktadır. İlk günden de sizlere söz verdiğimiz gibi teknolojinin en yakın takipçisiyiz. Başarılarımız bizim rahatlamamızı değil, sizlere layık olabilmek için çok daha fazla çaba göstermemizi sağlamaktadır. Bizlere güvendiğiniz ve dostlarınıza tavsiyelerinizle her geçen gün hızla hasta portföyümüzü arttırdığınız için teşekkürü sizlere bir borç biliriz. E.L.M. Polikliniğinin kapısından içeri girdiğinizde, detaylarda bilimsel misyonu görecek, teknolojik donanımda ayrıcalığı, dekorasyonda konforu, ilgide insan sıcaklığını yaşayacaksınız.

Direktör Nevin Serra DEMİRKOL