Visia 3D Profesyonel Cilt Analizi

KLASİK CİLT BAKIMI
Temmuz 24, 2020
JAWLINE Dolgu
Eylül 14, 2020

CİLDİNİZİN TÜRÜ NEDİR? ACABA CİLDİMİZ GÖRÜNDÜĞÜ KADAR SAĞLIKLI MI? CİLDİMZİN DERİNLİKLERİNDE BİZİ NELER BEKLİYOR? HAFİFTEN KIRIŞIKLIKLARINIZ SİZİ RAHATSIZ MI ETMEYE BAŞLADI? ZAMANIN İZLERİNİN CİLDİNİZE NASIL YANSIDIĞINI BİLMEK İSTER MİSİNİZ? O HALDE SİZLERİ POLİKLİNİĞİMİZDE BULUNAN ÇOK ÖZEL BİR CİHAZLA TANIŞTIRMAK İSTERİM. RANDEVUNUZU OLUŞTURMAYI UNUTMAYIN 😉

Visia 3D cilt analiz sayesinde cilt filminizi çekip ekrana yansıyan görüntüler üzerinde analiz yapan bir cihazdır. Her bir cilt sorunu özenle grafiğe dökülerek analiz edilmekte ve mevcut sorunlar için tedavi alternatifleri sunulmaktadır.

Visia 3D cilt analiz cihazı kırışıklıklar, lekeler, ince çizgiler ve çeşitli cilt düzensizliklerine neden olabilecek tüm kusurları ortaya çıkarmak için cildinizin altını görüntüleyen popüler bir cilt analizi uygulamasıdır.

Visia 3D cilt analizi ile cildin yüzeyindeki ve alt katmanlarındaki durumu belirlenebilir. VISIA cilt analizi ile elde edilen multispektral görüntü ve analiz, genel görünümünüzü etkileyen, cildinizin bireysel yönlerine açık ve çok boyutlu bir bakış açısı kazandırır ve kişiselleştirilmiş cilt tedavi programında bir rehber görevi görür.

Visia 3D cildi analizinin önemi nedir?

Cilt ve cilt analizi, insan gözüyle görülemeyen cilt yüzeyindeki ve altındaki yaşlanma belirtilerini ve hasarlarını ortaya çıkarmak için çok spektral görüntüleme kullanır. 3D destekli danışma, cildinizin derin katmanlarının veri görselleştirmesini sağlar.

Visia 3D cilt analizi sistemi nasıl çalışır?

VISIA 3D cilt analizi sistemi, estetik ve cilt bakım danışmaları için ileri seviyede bir analiz yapma imkanı sunar. Özel tasarlanmış bir yakalama modülü, nesnenin etrafında düzgün bir şekilde dönerek, görüntüleme sürecini büyük ölçüde basitleştirirken, müşteriye daha fazla konfor sağlar. Güncellenmiş yazılım, otomatik cilt tipi sınıflandırması, hassas yüz özelliğini algılama ve ayrıca daha hızlı görüntü yakalamayı sağlar.

VISIA cilt analizi, cilt problemlerini ortaya çıkarmak için VISIA adlı bir dijital cilt analiz makinesini kullanan; kırışıklıklar, lekeler, ince çizgiler ve diğerleri gibi çeşitli cilt düzensizliklerine neden olabilecek tüm kusurları ortaya çıkarmak için cildinizin altını görüntüleyen bir cilt analizi uygulamasıdır. Bu süreç sayesinde, cildinizdeki tüm kusurlar büyütülür ve daha ciddi sorunlar gelişmeden önce harekete geçmek için cerraha fırsat sunar.


Visia 3D cilt analizinin faydaları nelerdir?

Cildinizin kalitesi, cilt yapısı ve cildin genel sağlığı açısından ayrıntılı bilgi edinilmesini sağlar. Ciltte karşılaşılan sorunlar arasında şunlar bulunur: Kırışıklıklar, lekeler, gözenekler, cilt tonu farlılığı, bakteri içeren gözenekler ve UV lekeleri…

Süreç içinde uygulanacak işlemlerin cildinizin bu problemlerden herhangi birini geliştirip geliştirmediğini veya yakın gelecekte herhangi bir gelişme gösterebilir mi diye bilgi verir. Size önleyici tedbirler almanızı veya problemleri tedavi etmek için doğru tedaviyi almanızı sağlar.

Visia 3D cilt analizinin sonunda, önerilen cilt gençleştirme tedavisi seçeneklerinin bir listesini içeren eksiksiz bir rapor sunulmaktadır. Her hasta benzersiz bir bireydir ve her tedavinin benzersiz yönleri vardır. Bu nedenle hiçbir iki prosedür veya gençleştirme tedavisi aynı sonuçları almaz, bireysel sonuçlar hastadan hastaya değişiklik gösterir. Bu süreç, en etkili cildi bulmaya yönelik ilk adım olarak hareket eder gençleştirme tedavisi ve gelecekte istenmeyen sürprizlerden uzak durmanızı sağlar.

Hastaya özel tedavi planı nasıl hazırlanır?

Kliniğimizde hastalarımıza Visia 3D dijital cilt analizi sunmaktır. Bu son teknoloji sistem, cildinizin sorunlu bölgelerini belirlemek için çoklu-spektral bir görüntüleme sistemi kullanan heyecan verici bir teknolojik yeniliktir. Visia 3D analizinizden öğrendiğimiz ayrıntılı bilgilerle, bu alanları özel olarak hedef alan özel bir cilt tedavi programı tasarlayabiliriz. Visia 3D dijital cilt analizi, yüzeyde ve alt yüzeydeki epidermal düzensizliklerin ve pigment koşullarının klinik ölçümü için ilk teşhis aracıdır. Visia 3D ’nin fotoğraf teknolojisi, çeşitli yaşa bağlı koşulların ciddiyetini incelerken, seçilmiş yüz bölgelerinin net, çok boyutlu bir görüntüsünü yakalar:

  • İnce hatlar ve kırışıklıklar
  • Hiperpigmentasyon (yaş / koyu renk lekeler)
  • Genişletilmiş gözenekler
  • Cilt tonu düzlüğü (renk değişimi)
  • Porfirinler (bakteri üremesi kanıtı)
  • Güneş hasarı (UV lekeleri)
  • Cilt vaskülaritesi

Comments are closed.